UltraServer řešení

UltraServer řešení anafra
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výkon: Ultra Enterprise Servers nabízí nejvýkonnější duální Intel Xeon procesor E5-2600 v3 procesory (160W / až 18 jader), s až 1,5 TB paměti ve 24 modulech DIMM, SATA3 s volitelným SAS3 a podporu NVMe pro zvýšení storage bandwidth a energeticky úsporné Titanium (96% +) / Platinum (95% +) zdroje.

Flexibilita: Ultra Enterprise Servers umožňují profesionálům Enterprise IT možnost snadno upravit danný server pro nejrůznější pracovní zátěže. Díky široké škále použití Ultra Riser karet, můžete do serveru vložit hned několik přídavných karet s 1G, 10GBASE-T, 10G SFP +, 40G, InfiniBand plus podporu pro přidání SAS 3 HW řadiče / SW RAID a dalšího možného využití pro PCI-E 3.0 sloty.

Škálovatelnost: Ultra Enterprise Servers jsou vysoce škálovatelné a poskytnou nejvyšší hustotu expanzních karet jakéhokoli 1U / 2U systému na trhu. Podpora až 4 přídavných karet v provedení 1U a až 8 přídavných karet ve 2U.

Záruky: Supermicro rozumí obchodním požadavkům na kvalitu a včasnou podporu. Nabízíme vynikající podporu 24/7/365 pro naše výrobky a také nové softwarové balíčky pro vzdálenou správu, které činí sledování vaší infrastruktury jednoduché a účinné.

 

UltraServer anafra

 
 

Newsletter

 

!!Administrace zákaznických služeb
skrýt