Supermicro Switche a síťové karty

Supermicro Switche a síťové karty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Supermicro SDN Capable Switch - 10/40GbE

Software Defined Networking (SDN) poskytuje maximální flexibilitu a dynamické přidělování zdrojů pro nejnáročnější aplikace virtualizace. Tyto switche jsou ideální pro nasazení v hyperscale Data Centrech, Cloudech a podnikových prostředích.

Supermicro 2/3 layer switch

SSE-X3848S Layer 2/3 Ethernet Switch nabízí osmačtyřicet 10-Gigabit Ethernet portů, které umožňují připojení k 10GE routeru, serveru a páteřní síti. Nabízí také čtyři porty běžící na 40Gbps pro přístup k vysokorychlostní páteřní sítí nebo storage serverům. Standardizovaná velikost 1U umožňuje uložení switche do všech standartních rack skříní na trhu.

Supermicro Layer 2 Ethernet switche

Tyto switche „layer 2“ jsou zaměřeny Tyto switche „layer 2“ jsou zaměřeny na nákladově efektivní sítě v malých a středních firem nebo prostředí datových center. Poskytují výběr rozhraní pro správu switche pomocí grafického uživatelského rozhraní Web-based GUI nebo pomocí příkazového řádku. Model PoE (power over Ethernet) umožňuje rychlou instalaci PoE na bázi bezdrátových přístupových bodů pro pořádání konferencí a výstav, podpora pro VoIP telefony, stejně jako PoE bezpečnostních kamer a nesčetné množství nových PoE zařízení, které stále přicházejí na trh. Na nákladově efektivní sítě v malých a středních firem nebo prostředí datových center. Poskytují výběr rozhraní pro správu switche pomocí grafického uživatelského rozhraní Web-based GUI nebo pomocí příkazového řádku. Model PoE (power over Ethernet) umožňuje rychlou instalaci PoE na bázi bezdrátových přístupových bodů pro pořádání konferencí a výstav, podpora pro VoIP telefony, stejně jako PoE bezpečnostních kamer a nesčetné množství nových PoE zařízení, které stále přicházejí na trh.

 

Supermicro Layer 3 Ethernet switche

Supermicro 1/10-Gigabit Layer 3 ethernetové switche nabízejí 24 nebo 48 portů 10/100/1000 BASE-T Gigabit Ethernet na až čtyři 10-Gigabit ethernetové uplinky. Kromě toho jsou modely 10-Gigabit schopny poskytovat propojení pro vysokorychlostní serverové systémy, úložné systémy, stejně tak i přístup k firemním datům nebo datovým centům na páteřních sítích. Nejnovější série 10/40 Gigabit Ethernet switchů umožňuje povznést datová centra na novou úroveň výkonu, konektivity.

 

Supermicro 2/3 layer switch anafra

 
 

Newsletter

 

!!Administrace zákaznických služeb
skrýt