Naše síť

Všechna naše technologie je umístěna v moderních datových centrech v Praze a Brně.

Síť

Ta jsou napájena z více nezávislých elektrických větví a i v nepravděpodobném případě výpadku, jsou veškeré energetické potřeby pokryty výkonnými záložními bateriemi a dieselovými motorgenerátory, zaručujícím minimálně 24hodinový provoz bez jakéhokoliv vnějšího zásahu.

Centra mají přesně stanovenu provozní teplotu, která je zajištěna robustním klimatizačním systémem.

Využívá se několik nezávislých chladících okruhů, které je možné doplnit i o externí dochlazovací moduly.

Ideální chlazení technologií je založeno na systému teplých a studených uliček.

Hasící přístrojeBezpečnost strojů je zajištěna uzamčenými rozvaděčovými skříněmi a omezeným přístupem do serveroven. Všechny prostory jsou nonstop monitorovány kamerovým systémem. V případě vzniku požáru jsou prostory chráněny plynovým hašením FM-200.

Pakliže dojde k technickým potížím, lze okamžitě kontaktovat technickou podporu, která je umístěna přímo u serveroven a je schopna vám jakkoliv vzdáleně pomoci.

Konektivita je zajištěna několika linkama jak do zahraničí tak do uzlu NIX a SIX.

Veškerou konektivitu zajišťují technologie firmy CISCO, která je v tomto oboru celosvětovou jedničkouNaše storage

Pro zajištění bezproblémového a spolehlivého provozu je zapotřebí neustále monitorovat jeho stav.

Neustále sledujeme dostupnost, zatížení síťové komunikace, procesoru, pamětí, teplotu jednotlivých hardwarových prvků, stav pevných disků a další důležité parametry. Tyto získané informace nám umožňují předcházet vzniku problémů a pomáhají maximalizovat dostupnost námi poskytovaných služeb.

Nejdůležitější částí jakýchkoliv služeb jsou data. Ta vaše uložíme na datová úložiště, kde budou uložena zároveň na několika discích a zálohována i několikrát denně, v závislosti na své kritičnosti.

 
 

Newsletter

 

!!Administrace zákaznických služeb
skrýt